Reklama

Nastolatkowie napadli na dwunastoletniego chłopaka na Traugutta

20/10/2018 10:00

12-letni chłopiec idący chodnikiem w rejonie ulicy Traugutta został napadnięty przez trzech nieletnich chłopaków, którzy zażądali, by oddał im telefon komórkowy. Chłopak wystraszył się i zaczął uciekać w kierunku podwórka. Sprawcy dogonili go i odebrali mu saszetkę z telefonem. 12-latek doznał urazu dłoni.

Policjanci zatrzymali na terenie Rakowca 16-latka, który brał udział w napadzie rabunkowym na 12-latku idącym do domu ulicą Traugutta. W trakcie rozmowy przyznał się policjantom do popełnienia tego czynu. Wartość skradzionych przedmiotów oszacowano na kwotę 580 złotych.


Funkcjonariusze namierzyli też dwóch pozostałych sprawców. Okazali się nimi 13 i 17-latek. – Jeden z nich miał już na sowim koncie posiadanie narkotyków. Obaj przebywają obecnie w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym – mówi st. sierż. Dariusz Rajski z wrocławskiej policji. O ich dalszym losie zadecyduje sąd rodzinny.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości