Reklama

Nie działała sygnalizacja świetlna we Wrocławiu. To przez awarię lamp

08/12/2023 07:25

Poranne problemy dla kierowców. Na kilku skrzyżowaniach we Wrocławiu z powodu awarii lamp nie działała sygnalizacja świetlna. "Chaos i utrudnienia" - podsumowują czytelnicy.

Aktualizacja, godz. 9 - Tomasz Jankowski, rzecznik ZDiUM-u we Wrocławiu przekazał, że wyłączenia sygnalizacji nie miały związku z awarią systemu ITS. - Wpływ na niekorzystne funkcjonowanie lamp sygnalizacji ma wysoka wilgotność i niska temperatura powietrza. Sytuacja została już opanowana - dodał. 


Komunikaty o niedziałającej sygnalizacji pojawiły się tuż po godzinie 7 rano. Czytelnicy przekazują, że awaria sygnalizacji dotyczy:



Placu Wróblewskiego
ul. Krakowskiej
ul. Kościuszki
ul. Traugutta
Boya-Żeleńskiego
ul. Kromera
ul. Toruńskiej
ul. Powstańców Śląskich
ul. Swobodnej

Na razie nie wiadomo, co jest przyczyną awarii i jak długo potrwają utrudnienia. Na drogach tworzą się korki. Szczegóły wkrótce.


klo

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości