Reklama

Nietrzeźwy rowerzysta miał przy sobie narkotyki i był poszukiwany przez policję

12/10/2018 09:18

Wrocławscy policjanci zatrzymali do kontroli rowerzystę, który nie potrafił utrzymać prostego toru jazdy. Okazało się, że 60-latek miał w organizmie ponad 0.6 promila alkoholu i jest osobą poszukiwaną przez sąd. Znaleziono też przy nim narkotyki.

Do zatrzymania doszło przed godziną 16.20 w rejonie ulicy Jedności Narodowej. Policjanci z komendy miejskiej zauważyli podczas patrolu przemieszczającego się rowerem mężczyznę, który miał wyraźne problemy z utrzymaniem prostego toru jazdy. – Okazało się, że jest osobą poszukiwaną przez sąd i jechał w stanie nietrzeźwości – mówi asp. szt. Łukasz Dutkowiak z wrocławskiej policji. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał w organizmie ponad 0.6 promila alkoholu. Podczas kontroli funkcjonariusze znaleźli u niego kilka porcji narkotyków.


60-latek trafił prosto do policyjnego aresztu. Gdy wytrzeźwiał, śledczy przedstawili mu zarzut na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego. Może mu grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości