Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta informuje o zmianie organizacji ruchu na Krzykach od 4 września. Ulica Skierniewicka będzie od teraz jednokierunkowa.
Od 4 września na ulicy Skierniewickiej obowiązywał będzie jeden kierunek ruchu i przejazd aut będzie możliwy wyłącznie w relacji od Sudeckiej do Slężnej.
- Powodem zmiany jest postulowana przez Radę Osiedla Borek poprawa bezpieczeństwa pieszych poprzez ograniczenie ruchu kołowego do jednej relacji - mówi Ewa Mazur ze ZDiUM.
RO podjęła w tej sprawie uchwałę 12 sierpnia 2020 r. Wnioskowana zmiana została zaakceptowana przez komisję ds. Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze