We wtorek na cmentarzu przy ul. Zabrodzkiej na Klecinie zorganizowano uroczyste odsłonięcie emblematów na nagrobkach dla weteranów wojennych misji pokojowych ONZ.
Na cmentarzu na Klecinie, we wtorek w samo południe, zostały uroczyście odsłonięte emblematy na nagrobki dla weteranów wojennych misji pokojowych ONZ.
W wydarzeniu wzięli udział prezydent elekt Jacek Sutryk, członkowie Stowarzyszenia Kombatantów Misji Pokojowych ONZ oraz rodziny zmarłych.
Uroczystość poprzedził marsz ze sztandarem do grobów weteranów.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze