Reklama

Nowe emblematy na nagrobkach weteranów wojennych na Klecinie [ZDJĘCIA]

30/10/2018 14:00

We wtorek na cmentarzu przy ul. Zabrodzkiej na Klecinie zorganizowano uroczyste odsłonięcie emblematów na nagrobkach dla weteranów wojennych misji pokojowych ONZ. 

Na cmentarzu na Klecinie, we wtorek w samo południe, zostały uroczyście odsłonięte emblematy na nagrobki dla weteranów wojennych misji pokojowych ONZ.


W wydarzeniu wzięli udział prezydent elekt Jacek Sutryk, członkowie Stowarzyszenia Kombatantów Misji Pokojowych ONZ oraz rodziny zmarłych.


Uroczystość poprzedził marsz ze sztandarem do grobów weteranów.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości