Reklama

Nowe-lepsze prognozy MCI Management

12/01/2011 00:00

Zarząd wrocławskiej spółki MCI Management SA podwyższył szacowaną prognozę skonsolidowanego wyniku netto za rok 2010 do kwoty 148,8 mln zł. Oznacza to wzrost w stosunku do zeszłego roku o 235%.

"Główną przyczyną powyższej zmiany jest dynamiczny wzrost wyceny akcji ABC Data SA notowanych na GPW – głównego aktywa w portfelu funduszy zarządzanych przez grupę MCI. – powiedział Konrad Sitnik, wiceprezes MCI Management. Dodatkowo stabilnie wzrasta także wartość portfela funduszy MCI.TechVentures 1.0. i MCI.BioVentures. – dodał Sitnik."


 


Jednocześnie zmiana wyniku jest uwarunkowana wysokim wzrostem wartości certyfikatów inwestycyjnych MCI.PrivateVentures FIZ w czwartym kwartale 2010 r. (szacowany skonsolidowany wynik netto za IV kwartał 2010 r. wynosi 91,6 mln zł).

Reklama

MCI powstał w 1999 r. Jest wiodącą grupą Private Equity w Europie Centralnej. Firma specjalizuje się w inwestycjach w innowacyjne spółki działające w sektorach: TMT, usług finansowych, usług medycznych i lifescience/biotechnologia.


PW

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości