Reklama

Nowe przejście dla pieszych na ul. Kazimierza Wielkiego

27/05/2009 00:00

Tuż obok Muzeum Miejskiego Wrocławia na ul. Kazimierza Wielkiego w czasie wakacji powstanie przejście dla pieszych z sygnalizacją świetlną.

To dobra informacja dla pieszych, ale na pewno nie ucieszy kierowców. Ruch na tej ulicy zostanie utrudniony, ale dzięki przejściu z sygnalizacją świetlną łatwiej będzie dojść z Rynku do pałacu Speatgena.


 


Kierowcy są załamani, kolejne światła spowodują tu jeszcze większe korki. Według miejskich inżynierów światła mają być zsynchronizowane z innymi, dlatego nie będzie to aż takie utrudnienie.


 


Już 10 lat temu powstał pomysł utworzenia tu przejścia, ale wtedy miało być ono podziemne. Nie został zrealizowany z braku pieniędzy.


Magdalena Bober, Źródło: Polska Gazeta Wrocławska

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości