Reklama

Nowy partner kina samochodowego na Stadionie Wrocław

29/06/2020 16:38

Za nami wielkie święto dla fanów muzyki i grupy Depeche Mode. W zeszły piątek a największym kinowym ekranie w Europie na Stadionie Wrocław wyświetlone zostały zapisy dwóch berlińskich koncertów z trasy Global Spirit. Poprzedził je pokaz laserowy przygotowany przez polskiego lidera tej branży firmę Visual Sensation.

To element promocji nowego wydawnictwa zespołu, zawierającego zapisy dwóch koncertów w amfiteatrze Waldbühne, które jeszcze nigdy nie były opublikowane w całości oraz film dokumentalny. „Depeche Mode: SPiRiTS in the Forest”.
 
W trakcie wydarzenia obraz wyświetlany był z projektorów w technologii 4K a dźwięku można było słuchać w samochodowym radiu, nastawiając je na częstotliwość podaną przed projekcją.
 
Partnerem tego wyjątkowego pokazu została  firma Vaco sp. z o.o.

VACO sp. z o. o  jest polską firmą specjalizującą się w skutecznym i ekologicznym zabezpieczaniu obiektów przed szkodnikami. Jest największym przedsiębiorstwem w branży ochrony przed szkodnikami. Spółka działa w ramach czterech regionów na terenie całej Polski. VACO zabezpiecza ponad 13 500 obiektów, w tym ponad 1600 zakładów produkcyjnych.

VACO świadczy kompleksowe usługi dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji (DDD), wdraża systemy bezpieczeństwa zdrowotnego żywności oraz prowadzi działalność w zakresie odbioru odpadów spożywczych. Technologia i dokumentacja stosowana przez VACO jest zgodna  z wymogami prawa oraz wszelkimi obowiązującymi standardami produkcji żywności.

VACO od początku swojej działalności świadczy usługi dla największych międzynarodowych koncernów spożywczych, handlowych i przemysłowych, z których produktów i usług korzystają codziennie miliony ludzi na całym świecie.

Nowoczesne i globalne podejście VACO do zagadnień sanitarnych zapoczątkowało szereg znaczących zmian w branży ochrony przed szkodnikami.

VACO posiada certyfikat zgodny z normą EN 16636:2015, potwierdzający najwyższy standard usług deratyzacji, dezynsekcji, dezynfekcji. Firma jako jedna z czterech została zaproszona przez Polski Komitet Normalizacyjny do współtworzenia normy EN 16636:2015.

Firma aktywnie współpracuje z Klientami, wskazując im odpowiednie metody zapewnienia właściwego stanu sanitarnego oraz technicznego obiektów produkcyjnych zgodnie z wytycznymi Kodeksu Żywnościowego.


red.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości