Od 1 września 2011 r. zamknięty zostanie peron nr 3 na stacji Wrocław Główny. Ma to pozwolić na dotrzymanie terminu i wyremontowanie dworca przed Euro 2012. Ceną za ten ruch jest odwołanie 5 pociągów oraz skrócenie relacji 10 kolejnych.
Od 1 września 2011 r . zmieni się rozkład jazdy niektórych pociągów korzystających ze stacji Wrocław Główny.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze