Reklama

Od poniedziałku zmiany w kursowaniu dwóch linii tramwajowych

31/10/2018 12:05

Od 5 listopada remontowane będzie torowisko na ulicy Ślężnej. Z tego powodu linie tramwajowe 9 i 15 na kilka tygodni zmienią swoje trasy.

W związku z planowanym rozpoczęciem prac, związanych z remontem torowiska tramwajowego na ulicy Ślężnej na odcinku od ulicy Kamiennej do pętli Park Południowy, od poniedziałku mają zmienić się trasy linii tramwajowych 9 i 15. Zostaną one skrócone do zajezdni tramwajowej "Gaj", kursując do przystanku "Uniwersytet Ekonomiczny".


Natomiast pomiędzy ulicą Petrusewicza i Parkiem Południowym zostanie uruchomiona okresowa linia autobusowa 709, która będzie kursowała z częstotliwością:


- w dni robocze
w godzinach 5:00 - 6:00 co 10 minut;
w godzinach 6:00 - 9:00 co 6 minut;
w godzinach 9:00 - 14:00 co 7,5 minuty;
w godzinach 14:00 - 18:00 co 6 minut;
w godzinach 18:00 - 20:00 co 7,5 minuty; w godzinach 20:00 - 23:00 co 10 minut;

Reklama

- w dni wolne od pracy
w godzinach 5:00 - 23:00 co 10 minut;


Pasażerowie, którzy skasują bilet jednorazowy w tramwaju linii 9 lub 15, będą mogli kontynuować podróż autobusem linii 709. Zasada ta będzie obowiązywała również w kierunku powrotnym. Skasowany bilet będzie zachowywał ważność nie dłużej niż przez półtorej godziny.


Prace potrwają około 4-5 tygodni.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości