W poniedziałek, 29 października, pracujący na wysokości operator dźwigu – żurawia został porażony prądem i stracił czucie w nogach. Ewakuowali go strażacy. Do zdarzenia doszło na budowie przy ulicy Krakowskiej.
Na miejsce, gdzie trwa budowa osiedla Krakowskie Tarasy, przyjechały trzy zastępy straży pożarnej. Strażacy ewakuowali operatora dźwigu, korzystając ze specjalistycznego sprzętu, technik alpinistycznych i drabiny. Pracownik budowy został przekazany pogotowiu ratunkowemu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze