Reklama

Pasażer autobusu pomógł zatrzymać pijanego kierowcę

04/12/2018 13:00

Gdy jadący autobusem wrocławianin  zaobserwował dziwnie zachowanie kierowcy pojazdu poruszającego się przed nim, zareagował  natychmiast - wybiegł z autobusu zabierając kluczyki nietrzeźwemu mężczyźnie.

Kierowca, który wzbudził podejrzenia pasażera autobusu, jechał bardzo powoli, od krawężnika do krawężnika, zatrzymując się na zatoczce. Wtedy świadek wysiadł z autobusu i zabrał 68-letniemu mężczyźnie kluczyki do toyoty. Kierowca uciekł pieszo. 


Zaalarmowana policja zatrzymała go w okolicy. Wrócił do domu na piechotę. Okazało się, że jest pijany - badanie alkomatem wykazało 3,24 promila alkoholu w jego organizmie. Został zatrzymany i przewieziony na komisariat. Zabrano mu prawo jazdy.


Grozić mu może do dwóch lat pozbawienia wolności oraz zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Reklama

 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości