Reklama

Pijany kierowca zaatakował policjantów, a później próbował ich przekupić

08/07/2021 14:00

Zatrzymany do kontroli kierowca miał ponad promil alkoholu w organizmie. Podczas interwencji zaatakował policjantów, a następnie próbował wręczyć im łapówkę.

Policjanci podczas wieczornego patrolu na ulicy Lwowskiej zatrzymali nietrzeźwego kierowcę. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał ponad promil alkoholu w organizmie. 39-latek nie miał jednak zamiaru współpracować z funkcjonariuszami.


– Przez całą interwencję 39- latek znieważał policjantów, a w pewnym momencie naruszył także ich nietykalność – mówi st. sierż. Paweł Noga z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu – Mężczyzna, widząc, że jego zabiegi nie przynoszą oczekiwanych efektów, zaproponował policjantom „dogadanie się”.

Reklama

39-letni kierowca został zatrzymany i wkrótce stanie przed sądem. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, za wszystkie popełnione przez niego czyny może mu grozić kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.


ks/mat. prasowe

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości