Reklama

Pijany kierowca zatrzymany przez świadków. Zabrali mu kluczyki

13/09/2018 16:41

Dwóch świadków, strażnicy miejscy i policjanci interweniowali na ulicy Bardzkiej, gdzie dostrzeżono pijanego kierowcę. Osoby jadące za nim zatrzymały go i wyjęły mu klucz ze stacyjki.

We wtorek, ok. godz. 11.30, na ul. Bardzkiej dwóch świadków zatrzymało 43-letniego kierowcę opla. Wcześniej mężczyźni jechali za nim i zorientowali się, że jest pijany. Zmusili go do zatrzymania, a jeden z nich zabrał mu kluczyki, by nie mógl w tym stanie pojechać dalej.


Sytuację dostrzegli strażnicy miejscy, którzy wezwali poliję.


- Nietrzeźwy kierowca oświadczył, że nie posiada dokumentów ani uprawnień do kierowania pojazdem - informuje Sławomir Chełchowski, rzecznik wrocławskiej straży miejskiej.

Reklama

Policjanci, którzy przyjechali na miejsce, zbadali 43-latka alkomatem. Badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wykazało blisko 1,6 promila. 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości