Reklama

Pijany mężczyzna demolował klatkę schodową

03/10/2018 16:01

Policjanci zatrzymali mężczyznę dewastującego klatkę schodową oraz drzwi wejściowe do budynku na jednym z osiedli Wrocławia. Okazało się, że  29-latek był pijany i miał w organizmie blisko 2,5 promila alkoholu. Przez cały czas był agresywny i nie chciał wykonywać poleceń interweniujących policjantów. Wartość strat wstępnie oszacowano na kwotę co najmniej 1500 złotych.

Wrocławscy funkcjonariusze policji pojechali na jedno z osiedli na terenie dzielnicy Krzyki, gdzie nieznany mężczyzna dewastował klatkę schodową. Po przyjeździe na miejsce policjanci zauważyli podejrzanego, który na ich widok próbował się oddalić. Policjanci zatrzymali 29-latka, który był agresywny i nie chciał wykonywać ich poleceń.


Okazało się, że mężczyzna uszkodził drzwi wejściowe do budynku oraz drzwi do jednego z mieszkań, w które wielokrotnie kopał. Wartość szkód właścicielki mieszkania wyniosła 1500 złotych. – Sprawca nie chciał się przyznać do popełnionego czynu i w dalszym ciągu zachowywał się wulgarnie – mówi sierż. Monika Perec. Świadkowie zdarzenia zgodnie potwierdzili jednak, że to on dokonał zniszczeń – dodała.

Reklama

Policjanci podczas rozmowy z mężczyzną wyczuli od niego silną woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało u niego blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. 29-latek trafił do policyjnego aresztu. O jego losie zdecyduje sąd. Za zniszczenie mienia grozi mu kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości