Reklama

Pijany mężczyzna jeździł skuterem miejskim po torowisku

18/09/2018 11:51

Wrocławscy policjanci zatrzymali pijanego kierowcę skutera miejskiego, który ledwo utrzymując równowagę jeździł po torowisku tramwajowym. Mężczyzna miał w organizmie 1,3 promila alkoholu i nie zdawał sobie sprawy, jakie zagrożenie może spowodować dla siebie i innych uczestników ruchu drogowego.

Podczas nocnego patrolu, w trakcie przejazdu przez Psie Pole, policjanci zauważyli mężczyznę na skuterze, który jechał po torowisku tramwajowym, ledwo utrzymując się na jednośladzie. 37-latek podróżował skuterem elektrycznym wynajętym z miejskiej wypożyczalni. – Policjanci wyczuli od niego silną woń alkoholu. Po przebadaniu alkomatem okazało się, że ma w organizmie 1,3 promila alkoholu – mówi sierż. Monika Perec.


Mężczyzna próbował tłumaczyć, że jego stan był spowodowany życiowymi problemami i nie zdawał sobie sprawy, jakie zagrożenie może spowodować dla siebie i innych uczestników ruchu drogowego. – Po rozmowie z policjantami wyraził skruchę i przeprosił za swoje, wyjątkowo nieodpowiedzialne zachowanie – dodała Perec. Mężczyzna trafił do Wrocławskiego Ośrodka Pomocy Osobom Nietrzeźwym.

Reklama

Przypominamy, że za prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości