Reklama

Pijany wbił koledze nóż w serce. Jest w areszcie, grozi mu dożywocie [WIDEO]

18/01/2018 13:05

Na trzy miesiące do aresztu trafił 46-letni mężczyzna, który ranił znajomego nożem w piwnicy. Ten po ciosie w klatkę piersiową zmarł. Teraz napastnikowi grozi dożywotnie więzienie.

Policja potwierdza, że w chwili zdarzenia aresztowany mężczyzna był pijany. Prokuratura postawiła mu zarzut zabójstwa. Został zatrzymany krótko po tym, jak funkcjonariusze dostali zgłoszenie od osoby, która znalazła w piwnicy w centrum Wrocławia mężczyznę z raną kłutą klatki piersiowej.


Teraz 46-latek spędzi trzy miesiące w areszcie. Później w sądzie zapadnie decyzja o karze, jaką będzie musiał ponieść. Może być to nawet dożywotnie pozbawienie wolności.



Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości