Reklama

Pił alkohol w miejscu publicznym. Znaleziono przy nim narkotyki

19/02/2020 12:25

Policjanci zatrzymali 22-latka, który pił alkohol w miejscu publicznym. Okazało się, że mężczyzna miał przy sobie narkotyki, a konkretnie – 8 tabletek ecstasy. Był to jednak dopiero początek jego problemów.

W mieszkaniu 22-latka policjanci znaleźli kolejne 50 tabletek ecstasy i woreczki z suszem roślinnym. Po sprawdzeniu ich policyjnym testerem okazało się, że to 200 porcji handlowych marihuany. Funkcjonariusze zabezpieczyli też precyzyjne elektroniczne wagi, telefony komórkowe oraz gotówkę.


22-latek został zatrzymany przez policję. – Na bazie zgromadzonego przez policjantów materiału dowodowego, Sąd Rejonowy zastosował już wobec niego środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru – mówi st. sierż. Dariusz Rajski z KMP we Wrocławiu. – Mężczyzna usłyszał także zarzut posiadanie znacznej ilości środków odurzających oraz uczestniczenie w obrocie tymi substancjami – dodaje.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości