Reklama

Pirat drogowy zatrzymany. Jechał z prędkością 221 km/h [WIDEO]

18/05/2021 16:22

Policjanci zatrzymali pirata drogowego, jadącego drogą ekspresową S8. Za przekroczenie prędkości o ponad 100 km/h mężczyzna otrzymał 500 zł mandatu i 10 punktów karnych.

Funkcjonariusze wrocławskiej drogówki, patrolując drogę ekspresową S8, zauważyli kierowcę, przekraczającego dozwoloną tam prędkość (do 120 km/h).


Policjanci dokonali pomiaru prędkości za pomocą zainstalowanych w nieoznakowanym radiowozie urządzeń i okazało się, że mężczyzna jechał swoim audi 221 km/h. Przekroczył więc dozwoloną prędkość o ponad 100 km/h.


– 42-letni kierujący oświadczył, że „nie czuł prędkości”, ale nie miał wątpliwości co do naruszenia przez siebie przepisów ruchu drogowego – mówi Paweł Noga z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.

Reklama

Pirat drogowy za swoje wykroczenie otrzymał mandat w wysokości 500 złotych oraz 10 punktów karnych.



ks/mat. prasowe

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości