Reklama

Po raz kolejny ten sam policjant ratował poszkodowanego po wypadku. Nie był na służbie

27/08/2022 14:27

Policjant z komisariatu na Starym Mieście w czasie wolnym od służby po raz kolejny pomógł poszkodowanemu w zdarzeniu drogowym. Tym razem był świadkiem wypadku motocyklisty, który przewrócił się po stracie panowania nad pojazdem. Gdyby nie jego natychmiastowa reakcja, skutki mogłyby być znacznie gorsze.

Funkcjonariusz w przeszłości pomagał już w podobnych zdarzeniach – Wiedza i doświadczenie naszego kolegi oraz przeszkolenie z zakresu udzielania kwalifikowanej pierwszej pomocy przydały się również w tym przypadku. Policjant przebadał poszkodowanego przeprowadzając badanie urazowe oraz zawiadomił odpowiednie służby. Funkcjonariusz stwierdził w badaniu widoczny uraz nogi lewej w okolicy kostki – mówi sierż. szt. Rafał Jarząb z KMP we Wrocławiu.


Na miejscu pojawił się również lekarz, który podobnie jak funkcjonariusz, w czasie wolnym od pracy spacerował w okolicy. Obaj pozostali przy poszkodowanym do czasu przyjazdu ratowników medycznych.


klim

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości