Reklama

Policja zatrzymała 26-latka. Chował narkotyki w miejscu pracy [ZDJĘCIA, WIDEO]

12/01/2018 11:19

Dolnośląski policjanci rozbili szajkę osób handlujących amfetaminą, metaamfetaminą i marihuaną. Zatrzymali w sumie trzech mężczyzn i zabezpieczyli 2,3 kg narkotyków. Wrocławianin jest już w areszcie.

26-letni wrocławianin w pracy, w domu i w samochodzie ukrywał ponad kilogram środków odurzających, wagę do porcjowania narkotyków i kilkadziesiąt woreczków strunowych.


Druga interwencja została przeprowadzona z udziałem policjantów dolnośląskiej komendy z pionu antynarkotykowego, Wydziału ds. Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców, Cyberprzestępczości i Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej oraz oddziału antyterrorystycznego. W akcji uczestniczyło ponad 50-ciu funkcjonariuszy, którzy sprawdzili siedem miejsc zamieszkania osób, podejrzewanych o posiadanie i obrót środkami odurzającymi.

Reklama



Policjanci zatrzymali w tej sprawie dwóch mężczyzn z powiatu średzkiego w wieku 24 i 35 lat. W ich mieszkaniach i samochodach znaleźli ponad 1,2 kg marihuany. Zabezpieczyli również wagę elektroniczną, osiem telefonów komórkowych oraz zapiski świadczące o sprzedaży nielegalnych substancji.


Sąd wydał już postanowienie o tymczasowym areszcie wobec 26-letniego mężczyzny na trzy miesiące. Zatrzymanym za czyny, o które są podejrzani, może grozić kara nawet do 10 lat więzienia.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości