Reklama

Policja zatrzymała parę, która razem handlowała narkotykami [ZDJĘCIA, WIDEO]

11/09/2019 10:05

Kryminalni z wrocławskiej Komendy Miejskiej Policji namierzyli i zatrzymali kobietę oraz mężczyznę, poszukiwanego listem gończym, podejrzanych o przestępstwa narkotykowe.

Policjanci podczas sprawdzania pomieszczeń, wykorzystywanych przez osoby zatrzymane, zabezpieczyli znaczną ilość amfetaminy, marihuany i haszyszu, a także ponad 600 tabletek ecstasy. Dało to łącznie 1,5 kilograma substancji odurzających. Funkcjonariusze znaleźli również sprzęt służący do ich porcjowania. 


Do zatrzymania doszło w jednym z prywatnych mieszkań na południu Wrocławia, które wynajmowano m. in. w celu prowadzenia przestępczej działalności.


27-letni mężczyzna był poszukiwany listem gończym. Ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, zmieniając często miejsca pobytu, ponieważ miał wcześniej zasądzoną karą ponad 4 lat pozbawienia wolności. 

Reklama

Funkcjonariusze zatrzymali również kobietę, która pomagała 27-latkowi w ukrywaniu się. Jest ona podejrzana o posiadanie znacznej ilość środków odurzających. Para po zatrzymaniu trafiła prosto do policyjnego aresztu.


- Wobec mężczyzny, na podstawie zebranego przez funkcjonariuszy materiału dowodowego, sąd zastosował już środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Grozi mu do 10 lat więzienia - mówi Monika Kaleta z wrocławskiej policji.



Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości