Reklama

Policjanci zatrzymali dilera i przechwycili ponad 1000 porcji amfetaminy

10/01/2018 12:27

Wrocławscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przestępstwa narkotykowe. W miejscu jego zamieszkania funkcjonariusze znaleźli amfetaminę, z której można było uzyskać ponad 1000 porcji handlowych.

Policjanci zatrzymali 27-letniego mieszkańca Wrocławia. W jednym z mieszkań na terenie stolicy Dolnego Śląska znaleźli ponad 1000 porcji handlowych amfetaminy. Zabezpieczyli również wagę elektroniczną do porcjowania narkotyków i pieniądze. Funkcjonariusze policji wyjaśniają okoliczności tej sprawy, w tym to, skąd zatrzymany wziął narkotyki i gdzie miały trafić.


Policja przypomina, że za posiadanie środków odurzających znacznej ilości i handel nimi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości