Wrocławscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przestępstwa narkotykowe. W miejscu jego zamieszkania funkcjonariusze znaleźli amfetaminę, z której można było uzyskać ponad 1000 porcji handlowych.
Policjanci zatrzymali 27-letniego mieszkańca Wrocławia. W jednym z mieszkań na terenie stolicy Dolnego Śląska znaleźli ponad 1000 porcji handlowych amfetaminy. Zabezpieczyli również wagę elektroniczną do porcjowania narkotyków i pieniądze. Funkcjonariusze policji wyjaśniają okoliczności tej sprawy, w tym to, skąd zatrzymany wziął narkotyki i gdzie miały trafić.
Policja przypomina, że za posiadanie środków odurzających znacznej ilości i handel nimi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze