Funkcjonariusze z komisariatu Wrocław Fabryczna namierzyli i zatrzymali 25-latka, który kradł rury ze stali nierdzewnej. W punkcie skupu złomy sprzedawał elementy wyniesione z terenu prywatnej firmy. Przez przypadek zauważył go jej pracownik.
Zwrócił on uwagę na mężczyznę ze stalowymi rurami podobnymi do tych, które są używane przez pracowników w firmie, w której pracuje. Mężczyzna niósł je w kierunku ulicy Robotniczej. Pracownik zawiadomił swojego menadżera, a ten skontaktował się z policją.
Funkcjonariusze sprawdzili jeden ze skupów złomu, gdzie znajdowała się skradziona stal. Firma ją odzyskała, a policjanci zatrzymali 25-letniego mieszkańca Wrocławia, który przyznał się do dokonania kradzieży. – Ustalono, że kilkukrotnie wyniósł rury z terenu firmy i że towar znikał z niej od lipca tego roku – mówi st. sierż. Dariusz Rajski. Wartość skradzionych elementów oszacowano na kilka tysięcy złotych.
Sprawcą zajmie się sąd. Zatrzymanemu męźczyźnie może grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze