Na ulicy Traugutta dwóch policjantów zostało zaatakowanych w Sylwestra przez grupę mężczyzn. Sprawcy zdarzenia są poszukiwani.
Jak poinformował nas Paweł Petrykowski, policjanci zauważyli w sylwestrową noc dwóch mężczyzn, którzy zaczęli odpalać petardy w pobliżu komisariatu na ulicy Traugutta i znajdujących się tam samochodów. Funkcjonariusze policji ruszyli w kierunku mężczyzn, a ci na ich widok zaczęli uciekać. To zachowanie wydało się policjantom podejrzane, pobiegli więc za mężczyznami. Po tym, jak uciekający wbiegli do podwórka i jednej z bram, ścigający ich policjanci zostali zaatakowani przez grupę innych mężczyzn. Trwają czynności związane z identyfikacją i zatrzymaniem podejrzanych.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze