Piątek przywitał pasażerów MPK dwoma awariami. Tramwaje nie jeździły przez ulicę Powstańców Śląskich i Bałtycką.
Najpierw utrudnienia wystąpiły na ulicy Bałtyckiej - tam torowisko zablokował samochód, w związku z czym tramwaje linii 15 w kierunku Poświętnego skierowano przez Dworzec Nadodrze i ulice Trzebnicką oraz Żmigrodzką.
Kilkanaście minut później nieprzejezdne było skrzyżowanie ulic Piłsudskiego i Świdnickiej. Tramwaje linii 2 (w kierunku Biskupina), 6 (Kowale), 7 (Poświętne), 17 (Sępolno) i 20 (Leśnica) jeździły przez al. Hallera i ul. Grabiszyńską. Z kolei składy linii24 (Osobowice) zawracały na Zajezdni Borek i wracały przez Hallera i Grabiszyńską. W relacji Hallera - Arkady Wrocławskie uruchomiono autobusy zastępcze.
Kilka minut po godzinie 7 w obu miejscach usunięto utrudnienia i tramwaje wróciły na stałe trasy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze