Reklama

Poranne utrudnienia dla pasażerów MPK. Tramwaje nie jeździły przez Bałtycką i Powstańców Śląskich

08/02/2019 07:26

Piątek przywitał pasażerów MPK dwoma awariami. Tramwaje nie jeździły przez ulicę Powstańców Śląskich i Bałtycką.

Najpierw utrudnienia wystąpiły na ulicy Bałtyckiej - tam torowisko zablokował samochód, w związku z czym tramwaje linii 15 w kierunku Poświętnego skierowano przez Dworzec Nadodrze i ulice Trzebnicką oraz Żmigrodzką.


Kilkanaście minut później nieprzejezdne było skrzyżowanie ulic Piłsudskiego i Świdnickiej. Tramwaje linii 2 (w kierunku Biskupina), 6 (Kowale), 7 (Poświętne), 17 (Sępolno) i 20 (Leśnica) jeździły przez al. Hallera i ul. Grabiszyńską. Z kolei składy linii24 (Osobowice) zawracały na Zajezdni Borek i wracały przez Hallera i Grabiszyńską. W relacji Hallera - Arkady Wrocławskie uruchomiono autobusy zastępcze.

Reklama

Kilka minut po godzinie 7 w obu miejscach usunięto utrudnienia i tramwaje wróciły na stałe trasy.


prochu

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości