Po godzinie 6 na skrzyżowaniu ulic Powstańców Śląskich i Krzyckiej doszło do wykolejenia tramwaju. Trasy czterech linii zostały skrócone.
Tramwaje linii 2, 6, 7 i 17 skrócono do zajezdni Borek. Z kolei w relacji Orla - Klecina kursowały autobusy za tramwaj.
Sytuacja wróciła do normy po nieco ponad godzinie. Obecnie składy kursują stałymi trasami.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze