Reklama

Power of Trinity na Rock In Wroclaw Festival!

06/06/2012 00:00

Prawdziwa moc surowego rocka zabrzmi już 7 lipca na Rock in Wroclaw Festival – na scenie, przed grupą Queen, Mona i Ira zagra zdobywająca coraz szerszą publiczność grupa Power of Trinity. Jej singiel "Chodź ze mną" jak burza podbija playlisty kolejnych stacji radiowych, m.in. Eski Rock, Antyradia i Trójki.

Zespół Power Of Trinity powstał w Łodzi i jak większość artystów z polskiego „Manchesteru” wytworzył swój oryginalny styl oparty na łączeniu rzeczy na pozór bardzo od siebie odległych.

Muzycy mieszają mocne surowe, rockowe riffy z dubstepem oraz elementami charakterystycznymi dla muzyki reggae, przywołując na myśl dokonania mistrzów mieszania gatunków w rodzaju The Clash czy Police.

Jesienią do sklepów trafił album „Loccomotiv” i od tej pory wciąż zdobywa nowych słuchaczy. Krążek składa się z 11 kompozycji, które wokalista Jakub określa całkiem słusznie mianem „wagoników”. Każdy z nich jest osobną opowieścią. Utwory różnią się od siebie, ale razem tworzą naprawdę potężny pociąg.


Wysoką formę koncertową zespołu Power of Trinity potwierdziły ostatnie znakomite wspólne występy z brytyjskim Skindred i bośniacką Dubiozą Kollectiv oraz na Orange Warsaw Festival. Siły Power of Trinity nie da się przekazać w słowach, ich trzeba posłuchać a najlepiej zobaczyć na żywo. Wtedy naprawdę ujawnia się ich surowa rockowa energia i jedyne co można powiedzieć to… Power to the people!

Skład zespołu tworzą: Jakub Koźba – wokal, Łukasz Cyprys – gitara, Krzysiek Grudziński – bas oraz Grzesiek Graczyk – perkusja.


bs/inf. pras.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości