Nie, to nie pomyłka. Urząd marszałkowski zaproponował Powiatowi Wałbrzyskiemu przystąpienie do aglomeracji wrocławskiej, co spotkało się z pozytywnym odzewem. Zaproszone zostały także m.in. Legnica, Żmigród czy Strzelin. Chodzi np. o to, żeby walczyć z bezrobociem w tych miastach i okolicznych wsiach pociągiem i autobusem.
Przywykliśmy do myślenia, że komunikacja w aglomeracji wrocławskiej to szynobusy wożące pasażerów na kierunkach: nowy stadion- Pracze Odrzańskie-Wołów, Smolec-Kąty Wrocławskie, Leśnica, Siechnice-Jelcz-Laskowice czy Sołtysowice-Jelcz-Laskowice. Jednak plany, jakie mają władze są znacznie szersze.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze