Reklama

Remont torowiska na Piastowskiej. Trzy linie zmieniają trasy

12/09/2018 14:30

W poniedziałek rozpoczną się prace konserwacyjne na torowisku w ulicy Piastowskiej. W związku z remontem swoje trasy zmienią kursujące tamtędy linie tramwajowe.

Planowane prace obejmą regulację i stabilizację szyn oraz naprawę nawierzchni drogowej. Wrocławski ZDiUM informuje, że ze względów bezpieczeństwa nie ma możliwości wykonania powyższych bez wstrzymywania ruchu, a zbyt duży hałas wyklucza również prowadzenie prac w porze nocnej.


Z tego względu na czas niezbędny do wykonania konserwacji komunikacja tramwajowa będzie wyłączona i w dniach 17-21 września tramwaje linii 0L, 0P i 1 będą kursowały objazdami.


Tramwaje linii okólnej (0L, 0P) zostaną skierowane objazdem w obu kierunkach od ulicy Piastowskiej przez ulicę Sienkiewicza, most Szczytnicki, Aleję Różyckiego, Paderewskiego, ulicę Mickiewicza, most Zwierzyniecki i ulicę Skłodowskiej-Curie do Ronda Reagana.

Reklama

„Jedynka” będzie kursować objazdem w obu kierunkach od ulicy Piastowskiej przez ulicę Sienkiewicza, most Szczytnicki, Aleję Różyckiego, Paderewskiego, ulicę Mickiewicza, do ulicy Andrzeja Wajdy.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości