Reklama

Rodzina zgłosiła zaginięcie 73-latki. Zdezorientowaną kobietę znaleziono daleko od domu

08/02/2022 20:46

Wrocławscy policjanci z komisariatów na Starym Mieście i Psim Polu przeprowadzili dużą akcję poszukiwawczą zaginionej, starszej kobiety. 73-latka została odnaleziona aż pod Wrocławiem. 

Po zgłoszeniu zaginięcia 73-letniej kobiety, policja ogłosiła alarm i rozpoczęła poszukiwania. Powiadomione zostały także inne instytucje takie MPK Wrocław i straż miejska, które włączyły się w działania.


- W tym czasie policjanci z Komisariatu Policji w Kobierzycach odnaleźli chodzącą w okolicy ulicy Logistycznej kobietę, która sprawiała wrażenie zagubionej. Na początku nie była ona w stanie podać swoich danych osobowych, nie potrafiła też wskazać swojego miejsca zamieszkania - mówi Łukasz Dutkowiak z dolnośląskiej policji.

Reklama

Policjanci powiązali te fakty ze sobą i okazało się, że spacerująca po Kobierzycach kobieta to poszukiwana 73-latka.


- Seniorka była zziębnięta i mocno zestresowana zaistniałą sytuacją. Policjanci odwieźli ją całą i zdrową do domu, w którym czekali na nią zmartwieni zaginięciem najbliżsi - dodaje Dutkowiak.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości