Reklama

Rozbój pod sklepem. Sprawcy byli pod wpływem alkoholu

05/01/2018 11:32

Wrocławscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o rozbój. Sprawcy napadli na jednego z mieszkańców powiatu oleśnickiego, a także ukradli mu pieniądze i telefon komórkowy.

Funkcjonariusze z komisariatu policji Wrocław Osiedle otrzymali informację o rozboju przed jednym ze sklepów. Mężczyzna został pobity przez grupę mężczyzn, którzy zabrali mu telefon komórkowy oraz pieniądze. Łączna wartość utraconego mienia wyniosła blisko 380 złotych. Napadnięty nie odniósł poważniejszych obrażeń.


Po około godzinie od otrzymania zgłoszenia w rękach policjantów znaleźli się wszyscy podejrzani. Zatrzymano trzech mężczyzn w wieku 23, 28 i 52 lat, którzy byli wpływem alkoholu, mając w ograniźmie od 1 do blisko nawet 2,5 promila. Okazało się również, że dwóch z najstarszych zatrzymanych miało już na swoim koncie w przeszłości podobne przestępstwa.

Reklama

Funkcjonariusze odzyskali utracony telefon. Wobec mężczyzn podejrzanych o rozbój zastosowany został tymczasowy areszt. Grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości