Reklama

Rozpoczyna się remont torowiska na pl. Staszica

13/11/2018 02:05

We wtorek rozpoczyna się remont torowiska tramwajowego na placu Staszica, na odcinku od ulicy Pomorskiej do Reymonta. Przez najbliższy tydzień pięć linii tramwajowych będzie jeździło zmienionymi trasami.

Tramwaje linii 14 i 15 jadące z Osobowic i pętli Poświętne w kierunku centrum miasta, od ulicy Reymonta zostaną skierowane objazdem przez pl. Staszica, pl. Powstańców Wielkopolskich, ulicę Chrobrego, Łokietka, Drobnera i most Uniwersytecki do ulicy Grodzkiej.


"Piętnastka" w kierunku przeciwnym pojedzie od ulicy Kazimierza Wielkiego przez ulicę św. Mikołaja, pl. Jana Pawła II, most Sikorskiego, ulicę Dubois, Drobnera, Łokietka, Chrobrego, pl. Powstańców Wielkopolskich do placu Staszica.


Tramwaje linii 24 w kierunku Osobowic, od ulicy Świdnickiej pojadą objazdem przez pl. Teatralny, ulicę Szewską, Grodzką, most Uniwersytecki, ulicę Drobnera, Łokietka, Chrobrego, pl. Powstańców Wielkopolskich do pl. Staszica. Z kolei składy linii 0L i 0P zamiast na przystanku "Dworzec Nadodrze", będą zatrzymywać się przy pl. Powstańców Wielkopolskich.

Reklama

Bez zmian przez plac Staszica kursować będą autobusy linii K, 132, 142 i 257. Utrudnienia potrwają przez najbliższych sześć dni - uruchomienie ruchu tramwajowego planowane jest na poniedziałek, 19 listopada.


prochu

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości