W poniedziałek nad ranem przywrócony został ruch na torowisku na ulicy Drobnera, które przez weekend naprawiano po piątkowym wykolejeniu tramwaju. Na czas napraw dwie linie kursowały objazdem.
W sobotę i niedzielę ZDiUM prowadził prace nad usunięciem utrudnień. Awarii uległ rozjazd do placu Bema i ulicy Łokietka.
W sobotni poranek, przed godz. 9, tramwaje linii 6, jadące w kierunku Kowal, zmieniły tymczasowo trasę (kursują przez Chrobrego, Dworzec Nadodrze i Słowiańską).
Ruch został przywrócony w poniedziałek o godz. 4 rano. Tramwaje wróciły na swoje stałe trasy.
.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze