Reklama

Ruch na zamkniętym przez weekend torowisku przywrócony

27/05/2019 09:07

W poniedziałek nad ranem przywrócony został ruch na torowisku na ulicy Drobnera, które przez weekend naprawiano po piątkowym wykolejeniu tramwaju. Na czas napraw dwie linie kursowały objazdem. 

W sobotę i niedzielę ZDiUM prowadził prace nad usunięciem utrudnień. Awarii uległ rozjazd do placu Bema i ulicy Łokietka.


W sobotni poranek, przed godz. 9, tramwaje linii 6, jadące w kierunku Kowal, zmieniły tymczasowo trasę (kursują przez Chrobrego, Dworzec Nadodrze i Słowiańską).


Ruch został przywrócony w poniedziałek o godz. 4 rano. Tramwaje wróciły na swoje stałe trasy.
.


mh, mgo

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości