W niedzielnym wieczór na ulicy Grabiszyńskiej przejazd tramwajom uniemożliwiało auto, które utknęło na torowisku. Do czasu usunięcia utrudnień kursowała komunikacja zastępcza.
Z powodu blokady torowiska przez auto na skrzyżowaniu ulic Grabiszyńskiej i Fiołkowej tramwaje linii 4, 5, 11 i 20 kursowały objazdem przez al. Hallera i Powstańców Śląskich do Zajezdi Borek. MPK rozwoziło pasażerów autobusami „za tramwaj”. Utrudnienia zakończyły się po godz. 20.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze