W poniedziałek, po godz. 6, na ulicy Bałtyckiej kierowca mercedesa stracił panowanie nad pojazdem i wjechał na torowisko, utrudniając ruch tramwajom.
Z powodu zdarzenia, do czasu zakończenia działań policji i usunięcia pojazdu z torowiska, tramwaje linii 15 w kierunku Poświętnego kursowały objazdem przez pl. Powstańców Wlkp. oraz ulicami Trzebnicką i Żmigrodzką. Mercedes zablokował tor w kierunku pętli.
Ruch w tym miejscu udrożniono tuż po godz. 7. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze