W piątek po godz. 10:00 na skrzyżowaniu ulic Jedności Narodowej i Rychtalskiej samochód zablokował torowisko po tym, jak uderzył w słup sygnalizacji świetlnej. Miały miejsce utrudnienia w ruchu, tramwaje jechały objazdem.
W wyniku tego zdarzenia nikt nie został ranny, ale tramwaje linii 6, 11 i 23 skrócono do Dworca Nadodrze. Uruchomiono autobusy "za tramwaj" w relacji Dworzec Nadodrze - Kromera - Kowale. Ruch został przywrócony. Tramwaje wracają na swoje stałe trasy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze