W piątkowy wieczór tramwaje linii 15 kursowały zmienioną trasą po tym, jak jeden z kierowców stracił panowanie nad autem i wpadł na torowisko na ulicy Bałtyckiej.
W piątek, około godz. 22, samochód osobowy zablokował torowisko na ulicy Bałtyckiej. Na miejscu interweniowały służby.
MPK Wrocław poinformowało, że na czas usuwania skutków zdarzenia tramwaje linii 15 w kierunku Poświętnego będą jeździć od pl. Staszica przez Dworzec Nadodrze, ul. Trzebnicką i Żmigrodzką.
Utrudnienia trwały ok. 45 minut.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze