Reklama

Sąsiedzka sprzeczka. W ruch poszła siekiera

02/06/2020 14:45

Dwa lata może spędzić w więzieniu mieszkaniec Krzyków, który podczas sprzeczki groził swoim sąsiadom trzymaną w ręku siekierą. 46-latek został zatrzymany przez policję.

Do zdarzenia doszło w jednym z bloków na terenie Krzyków. Policjanci otrzymali zgłoszenie o awanturze, która wywiązała się między mieszkającymi tam osobami.


– Świadkowie zauważyli, że mieszkający nad nimi mężczyzna wylewał na ich balkon nieczystości – mówi st. sierż. Krzysztof Marcjan z KMP we Wrocławiu.


Gdy zwrócili mu na to uwagę, trzymający w ręku siekierę 46-latek zaczął grozić im śmiercią. Nie był to pierwszy taki incydent z jego udziałem, postanowili więc poinformować o tym policję.


Po przyjeździe na miejsce funkcjonariusze zapukali do mieszkania, w którym przebywał awanturujący się sąsiad.  W progu stanął 46-letni mężczyzna, który w ręku trzymał nóż oraz kuchenny tłuczek. – Policjanci próbowali z nim porozmawiać, jednak ten nie reagował na kilkukrotne wezwania funkcjonariuszy o odłożenie niebezpiecznych narzędzi. Zostali zmuszeni do obezwładnienia mężczyzny i założenia mu kajdanek – powiedział Marcjan.

Reklama

Awanturujący się sąsiad został zatrzymany przez policjantów i doprowadzony do komisariatu przy ulicy Ślężnej, a następnie do policyjnej izby zatrzymań.


46-latkowi grozi kara do dwóch lat więzienia.


Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości