Reklama

Śmiertelny wypadek na autostradzie A4. Ciężarówka potrąciła pieszego

27/08/2025 19:27

Tragiczny wypadek na autostradzie A4. W środę po południu pod Kątami Wrocławskimi samochód ciężarowy śmiertelnie potrącił kierowcę, który wyszedł ze swojego auta po uderzeniu w bariery energochłonne.


Do tragicznego zdarzenia doszło w środę (27 sierpnia) na autostradzie A4 w okolicach węzła Kąty Wrocławskie. Około godziny 19 pojazd ciężarowy potrącił pieszego, który znalazł się na jezdni. Niestety, w wyniku zdarzenia mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Jak przekazał profil "Kąty Wrocławskie na sygnale", ofiarą jest kierowca, który chwilę wcześniej uderzył w bariery energochłonne, a kiedy wysiadł ze swojego auta, doszło do tragedii.    

Autostrada w kierunku Zgorzelca jest całkowicie zablokowana. Na miejscu pracują służby - policja i prokurator - które wyjaśniają dokładne okoliczności tragedii.

Reklama

Mundurowi kierują kierowców objazdem przez węzeł Pietrzykowice. Jak informuje GDDKiA we Wrocławiu, utrudnienia mogą potrwać nawet do godz. 22.

 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 27/08/2025 20:10
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości