Reklama

Sprawa śmierci pana Dominika z Wrocławia w programie „Państwo w Państwie” Polsatu

20/03/2021 17:28

W niedzielę, 21 marca telewizja Polsat wyemituje odcinek programu „Państwo w Państwie” poświęcony śmierci pana Dominika z Wrocławia. Mężczyzna zginął podczas wypadku drogowego, do którego doszło cztery lata temu we Wrocławiu. Mimo upływu czasu wciąż nie udało się zatrzymać sprawcy, co utrudnia żonie zmarłego szansę na odszkodowanie.

Pan Dominik z Wrocławia zginął w wypadku samochodowym. W jego włączające się do ruchu auto uderzył jadący z ponad dwukrotnie przekroczoną dozwoloną prędkością samochód osobowy. Jego kierowcą był – obecnie poszukiwany listem gończymJarosław Wytrwał .


Autorzy reportażu Polsatu ustalili, że sprawca, zaraz po zdarzeniu oddalił się z miejsca wypadku. Po kilkudziesięciu minutach powrócił, ale przyprowadził ze sobą kobietę i twierdził, że to ona prowadziła samochód. Przeprowadzone później badania DNA wykluczyły jednak taką możliwość.

Reklama

– Policja do dziś nie potrafi zatrzymać sprawcy wypadku, chociaż miała informacje o miejscu jego pobytu. Żonie Pana Dominika uniemożliwia to dochodzenie odszkodowania. A sprawca prawdopodobnie od lat „ukrywa się" kilkaset metrów od komendy policji – zdradza Krzysztof Drozd z Telewizji Polsat. – Dopiero po interwencji "Państwa w Państwie" policja publikuje na swojej stronie list gończy wraz z wizerunkiem poszukiwanego – dodaje.



Szczegóły tej sprawy mają zostać ujawnione już podczas niedzielnej emisji materiału Agnieszki Zalewskiej. Program można obejrzeć w Polsacie i Polsat News o 19:30.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości