W drugi weekend listopada do Zajezdni Dąbie znów zawitał Wege Festiwal. Wszyscy miłośnicy kuchni wegetariańskiej i wegańskiej mogli spróbować roślinnych potraw i produktów, a nawet wypróbować wegańskie kosmetyki.
Co jeszcze znajdziemy na Wege Festiwalu? Roślinne hot dogi, domowe pierogi, wegetariańskie burgery, a także azjatyckie wegańskie pho. Nie brakowało także dererów - owocowych ciast, czekoladowych brownie czy wegańskich lodów.
fot. Magda Pasiewicz
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze