Reklama

Szaleniec skakał po samochodach we Wrocławiu. Zniszczył 5 aut

15/04/2015 00:00

Policjanci z Wrocławia złapali mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie 5 pojazdów i spowodowanie strat w wysokości blisko 19 tysięcy złotych. Sprawca przeskoczył przez płot jednego z autokomisów i uszkodził samochody, skacząc po nich.

– Wrocławscy policjanci otrzymali zgłoszenie o nieznanym sprawcy, który uszkodził 5 pojazdów na terenie jednego z auto – komisów. Do zdarzenia doszło w okolicach placu Grunwaldzkiego. Sprawą zajęli się funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z komisariatu na Śródmieściu. W wyniku przeprowadzonych czynności operacyjnych ustalili i zatrzymali 33 – letniego mężczyznę podejrzanego o ten czyn – potwierdza Kamil Rynkiewicz z wrocławskiej policji.


 

 


Okazało się, że mężczyzna przeskoczył przez płot auto – komisu i uszkodził samochody skacząc po nich, co doprowadziło do wgnieceń karoserii. Wartość strat w tej sprawie oszacowano na blisko 19 tysięcy złotych.

Reklama

 


Zatrzymany mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu, tłumacząc swoje zachowanie „zwykłą głupotą”. Za przestępstwo uszkodzenia mienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.


jg

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości