Reklama

To już trzeci Pan Precel we Wrocławiu

19/07/2024 12:51

Rodzinna wrocławska manufaktura precli prosto z pieca się rozrasta. Właśnie otwarto już trzeci punkt sprzedaży. Tym razem przy ul. Oławskiej. Od rana tworzyły się kolejki, bo precle były za darmo.

- Historia zaczęła się tak: pewnego dnia podczas wizyty w niedalekiej Rumunii, spróbowaliśmy tamtejszych precli. Tak nam zasmakowały, że postanowiliśmy przywieźć ten smak ze sobą do Polski i dać szansę na spróbowanie tych pysznych przekąsek także innym – twierdzą właściciele firmy. - W przeciwieństwie do tradycyjnych fast-foodów, precli nie smaży się w oleju. Zaparza się je w wodzie, a potem dopieka w piecu.


To małżeństwo Cristina i Marek Niewiadomscy. Firma powstała 12 lat temu. Do tej pory mieli oni punkty sprzedaży przy ul. Ruskiej i Świdnickiej. Pan Precel działa też  w Warszawie, Toruniu, Łodzi i Katowicach.

Reklama

We wrocławskich lokalach właściciele Pana Precla zatrudniają około 170 osób. 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości