W sobotę drogowcy wrócili do naprawy torowiska na ulicy Drobnera, które jest uszkodzone po piątkowym wykolejeniu tramwaju. Jedna linia kursuje objazdem do odwołania.
Piątkowa naprawa torowiska po wykolejeniu tramwaju na ulicy Drobnera okazała się niewystarczająca. W sobotę, przed godz. 9, tramwaje linii 6, jadące w kierunku Kowal, zmieniły tymczasowo trasę (kursują przez Chrobrego, Dworzec Nadodrze i Słowiańską), a ekipa ZDiUM prowadzi prace nad usunięciem utrudnień.
CZYTAJ TEŻ: W SOBOTĘ DARMOWE MPK. DLA KOGO?
Awarii uległ rozjazd do placu Bema i ulicy Łokietka. Nie wiadomo, ile potrwa przywracanie torowiska na Drobnera do stanu używalności.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze