Reklama

Torowisko na Grabiszyńskiej zablokowane przez auto. Są objazdy

29/07/2024 07:19

Poniedziałkowe utrudnienia dla pasażerów MPK. Po godzinie 7 na Grabiszyńskiej we Wrocławiu kierowca osobówki wjechał na torowisko tramwajowe, ruch w obie strony jest niemożliwy. Kilka linii jeździ objazdami.


Tramwaje linii 4, 5, 17 zostały skierowane od pl. Legionów przez pl. Orląt Lwowskich, TAT do pętli WPP.
Tramwaje linii 11 zostały skierowane przez ul. Piłsudskiego, Kołłątaja, Galerie Dominikańską do pl. Bema, dalej do pętli Kromera.
Tramwaje linii 14 zostały skierowane przez ul. Piłsudskiego, Stawową, Ślężną do zajezdni GAJ.
Tramwaje które utknęły w zatrzymaniu kursują wahadłowo w relacji Klecina - Oporów - Klecina.
Zadysponowano autobusy "za tramwaj" w relacji FAT - pl. Legionów - FAT.

KLIKNIJ I ZOBACZ ZDJĘCIA 


Na razie nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia.


klo

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości