W środę, przed godz. 17, na skrzyżowaniu ulic Powstańców Śląskich i Krzyckiej doszło do kolizji tramwaju z samochodem. Przez kilka minut występowały tam utrudnienia w ruchu.
Z powodu zdarzenia trasy tramwajów linii 2, 6, 7 i 17 tymczasowo skrócono do zajezdni Borek. MPK Wrocław uruchomiło autobusy "za tramwaj" w relacji Orla - Klecina.
Utrudnienia udało się usunąć w ciągu kilku minut i tramwaje wróciły na swoje trasy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze