Z powodu wycinki drzewa w piątkowy poranek nastąpiły zmiany w komunikacji miejskiej na ul. Bałtyckiej. Tramwaje jeżdżą objazdem, wprowadzono komunikację zastępczą.
Tramwaje linii 15 jadą objazdem w obu kierunkach od pl. Staszica przez Dworzec Nadodrze, Trzebnicką i Żmigrodzką. Nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia.
Tramwaje linii 14 i 24 również skierowano tym samym objazdem do pętli Poświętne. Uruchomiono autobusy "za tramwaj" w relacji pl. Staszica - Osobowice.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze