Reklama

Tramwaje nie jeździły przez pl. Jana Pawła II. Na miejscu karetka

12/12/2022 14:02

Ruch tramwajów przez pl. Jana Pawła II został wstrzymany przed godz. 14 w poniedziałek, 12 grudnia. W jednym z tramwajów zasłabł pasażer.

***AKTUALIZACJA, godz. 14.50***


Wrocławskie MPK poinformowało o przywróceniu ruchu tramwajów przez pl. Jana Pawła II. Wagony wracają na swoje stałe trasy.


***


Tramwaje linii 31 w kierunku Tarczyński Arena i 32 do Kozanowa jeżdżą od pl. Orląt Lwowskich objazdem przez TAT i ul. Śrubową do ul. Legnickiej. Tramwaje linii 3 i 10 w stronę Leśnicy, 33 do Pilczyc od Galerii Dominikańskiej jeżdżą przez ul. Piotra Skargi, ul. Teatralną, ul. Podwale, TAT, ul. Śrubową do ul. Legnickiej.


Na odcinku pl. Dominikański - Kazimierza Wielkiego - Zachodnia MPK Wrocław uruchomiło autobusy za tramwaj.


k

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości