Ruch tramwajów przez pl. Jana Pawła II został wstrzymany przed godz. 14 w poniedziałek, 12 grudnia. W jednym z tramwajów zasłabł pasażer.
***AKTUALIZACJA, godz. 14.50***
Wrocławskie MPK poinformowało o przywróceniu ruchu tramwajów przez pl. Jana Pawła II. Wagony wracają na swoje stałe trasy.
***
Tramwaje linii 31 w kierunku Tarczyński Arena i 32 do Kozanowa jeżdżą od pl. Orląt Lwowskich objazdem przez TAT i ul. Śrubową do ul. Legnickiej. Tramwaje linii 3 i 10 w stronę Leśnicy, 33 do Pilczyc od Galerii Dominikańskiej jeżdżą przez ul. Piotra Skargi, ul. Teatralną, ul. Podwale, TAT, ul. Śrubową do ul. Legnickiej.
Na odcinku pl. Dominikański - Kazimierza Wielkiego - Zachodnia MPK Wrocław uruchomiło autobusy za tramwaj.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze