Reklama

Trudne popołudnie dla pasażerów MPK. Awaria rogatek i następne wykolejenie

05/11/2018 20:42

Poniedziałek nie jest udanym dniem dla MPK Wrocław. Po popołudniowym wykolejeniu na pętli Sępolno, tym razem tramwaj wypadł z szyn na drugim końcu miasta - na Klecinie. Nieco wcześniej autobusy omijały ulicę Krzemieniecką - tam awarii uległy rogatki na przejeździe kolejowym.

Podczas awarii rogatek autobusy linii 107, 119 i 319 skierowano objazdem przez ulice: Stanisławowską, Avicenny, Wiejską i Solskiego. Po kilkudziesięciu minutach sytuacja wróciła tam do normy, jednak to nie koniec "wrażeń" dla pasażerów MPK.


Tramwaje tymczasowo nie jeżdżą na Klecinę, bo doszło tam do wykolejenia. Składy linii 7 i 17 swoją trasę kończą przy pętli Krzyki.


prochu

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości