Poniedziałek nie jest udanym dniem dla MPK Wrocław. Po popołudniowym wykolejeniu na pętli Sępolno, tym razem tramwaj wypadł z szyn na drugim końcu miasta - na Klecinie. Nieco wcześniej autobusy omijały ulicę Krzemieniecką - tam awarii uległy rogatki na przejeździe kolejowym.
Podczas awarii rogatek autobusy linii 107, 119 i 319 skierowano objazdem przez ulice: Stanisławowską, Avicenny, Wiejską i Solskiego. Po kilkudziesięciu minutach sytuacja wróciła tam do normy, jednak to nie koniec "wrażeń" dla pasażerów MPK.
Tramwaje tymczasowo nie jeżdżą na Klecinę, bo doszło tam do wykolejenia. Składy linii 7 i 17 swoją trasę kończą przy pętli Krzyki.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze